פורסם ע"י : Utour יום שישי, 19 ביוני 2015


ברצוני לשתף אתכם בחוויה בהחלט מיוחדת ולא שגרתית, אך גם מקורית וייחודית, שאירעה לי באחד הטיולים שטסתי לרומא- אחת הערים המיוחדות והמשגעות והיפייפיות ביותר בעולם !!! אז כן, גם לשם מסתבר, מגיע עוד איזה ישראלי-שניים חוץ ממני. 

רק שאני כנראה שכחתי זאת מעט :-/ ... מעשה שהיה כך היה : באחת הפעמים המעטות שלי בחו"ל, עם החבר שהיה לי אז ב 2004- (מי שהפך לבעלי ב 2006- , ולגרוש שלי ב 2007- ), היינו ברומא המשגעת, והלכנו לבקר בוותיקן בבוקר יום אחד. וכשנכנסתי לתוך כנסיית סן-פטרוס הקדוש- נפעמתי ונדהמתי לחלוטין מיופיייה עוצר-הנשימה של הבזיליקה העצומה !!!!!!!! ולא יכולתי להפסיק לצלם שם (למרות שאם איני טועה- אסרו על צילום שם :) ... אך למי היה אכפת ???) !!! באחת מהפעמים בהן רציתי לצלם מוצג יפה במיוחד ומרשים וגדול מאוד - עמדו שם מס' אנשים והסתירו לי חלק ממנו. המתנתי עד שיזוזו. לבסוף, לאחר המתנה די ממושכת, הם כולם זזו, חוץ מאישה אחת גדולה, שהמשיכה לעמוד שם נטועה ולא זזה ממקומה !

המתנתי רק עוד טיפה, ומשפקעה סבלנותי והתחלתי מאוד מאוד להתעצבן, פניתי לחברי שעמד כמה מטרים ממני וקראתי לעברו בקול רם: "נתי, אוליי תיגש לשמנה המכוערת הזאת שם ותגיד לה לעוף כבר ??? היא עומדת תקועה שם כמו פסל כבר שעה, יאלללה, מה יש לה ?! קשה לה ללכת מרב שומן ?? עוד רגע אני ניגשת ובועטת לה בתחת !" נתי החל ללכת ממקומו בצחוק חנוק, ובדיוק בו ברגע - הפנתה אליי אותה אישה את מבטה באיטיות, והחלה לצעוד לעברי... לא ידעתי עדיין מה לחשוב.

כשהיא הגיעה אליי, היא נעמדה מולי ואמרה לי בכעס כך: "גברת מגונדרת, זה שאת נמצאת ברומא ולא בישראל, לא אומר שאין כאן עוד ישראלים חוץ ממך ! ולידיעתך, נתקעתי שם כמו פסל, כי שם קבעתי להיפגש עם בעלי ! אז להבא, לפני שאת פותחת את הפה המלוכלך הזה שלך, תזכרי טוב שאת לא הישראלית היחידה בחו"ל ! הבנת את זה, חצופה שכמותך ??!" וחזרה באיטיות למקומה הקודם... 

וווווואאאוווווו, פשוט אין לתאר את הבושה והמבוכה האיומות שפקדו אותי באותם הרגעים !!!!!!!!!!!!! רציתי ממש לקבור עצמי בתוך האדמה ולהיבלע בתוכה !!!!!!!!!! זה היה פשוט נורא, וממש לא ידעתי מה לעשות עם עצמי :-( !!!! ברחנו משם כל עוד נפשנו בנו !!! וכעונש נוסף- גם פיספסתי חלק מסויים מהבזיליקה, וכמובן שגם לא צילמתי אותו .... איזה "יציאות" ושאלות לא במקום !!! אני לחלוטין מקבילה את סיפורי אחד הבנים בפסח : "ושאינו יודע לשאול" ! מאז ועד היום איני מעזה יותר לצעוק משפטים פוגעניים ומעליבים שכאלה בציבור בחו"ל ! לצערי הרב, כל התמונות נותרו בתוך המצלמה של הגרוש שלי וע"ג המחשב שלו, כך שאין לי אפילו תמונה אחת להעלות של אותו טיול מדהים ומשגע ביופיו ברומא :-( ! מבקשת את הבנתכם !!! (-: בעניין. תודה ובהצלחה

השאירו תגובה

קבלו עדכונים לפוסטים חדשים | קבלו עדכונים לתגובות

- Copyright © Utour - מספרים וזוכים - פורטל UTOUR 2015