פורסם ע"י : Utour יום שלישי, 30 ביוני 2015


מאת: נופר לוי

לפני 4 שנים טסתי לשליחות בארה"ב יחד עם עוד חברה.. זאת הייתה הפעם הראשונה שלי בארה"ב (האמת שגם הפעם הראשונה שלה :]).. עברנו את טיסת ה12 שעות המייגעת (היה לראות בעיקר "האנה מונטנה") והגענו עייפות, נרגשות ותשושות לארה"ב לשדה התעופה בניו ג'רזי.. כאשר עמדנו עם הויזות שלנו בכניסה לשערי ארה"ב (ונעזוב את העובדה שמי שמקבל אותך לארה"ב הוא מהגר :]) הפנו אותנו לחדרון בדיקה..

כאן התחלנו להילחץ.. בכל זאת, עוד שעה יש לנו טיסת קישור לפילדלפיה. מה עושים??? ישבנו לנו בחדר יחד עם עוד משפחה שנראתה ונשמעה ממוצא ערבי והמתנו שהפקידה הזועפת תקבל אותנו. כשראינו שכלום לא מתקדם ניגשנו אליה. וזכינו למטר כבד של צרחות "שאם נפנה אליה שוב בלי שהיא תקרא לנו היא תחזיר אותנו לארץ.." רועדות מפחד חזרנו לכיסא ואכלנו את מעט סוכריות הגומי שנשאר לנו (ועל זה כתבו גדולי הדור "גם מתוקים הם סוג של נחמה..") .. בחדר קטן סמוך אלינו ישב בחור ישראלי שהביא מזוודה עם סכום כסף נכבד והתעקש בינתיים הפקידה קראה לחברה שלי והתחילה לתחקר אותה על הסיבה מדוע לשנינו יש .."Only Hebrew" :מול המתחקר שלו שהוא לא יודע אנגלית או באנגלית צחה את אותו תאריך לידה? האם יש עוד אנשים כמונו שבאים עם אותו תאריך לדיה? למה אנחנו באנו? מה אנחנו נעשה? וכל זה בצרחות..

בסוף התיחקור שלה הוזמנתי גם אני.. אותם שאלות, אנגלית מהירה, מבטא כבד..א-מ-א-ל'-ה!!!! ובכל זאת, לא שוחררנו מהחדרון.. בחדר הקטן ליד אותו ישראלי ממשיך להיות מתוחקר.. כשלפתע הבנו שמביאים לו מישהו שדובר עברית.. הבנו שזאת ההזדמנות שלנו.. איך שהגיע הפקיד דובר העברית עטנו עליו (במלוא מובן המילה).. והסברנו לו את מצבנו.. הפקיד היהודי דובר העברית החליט לעזור לנו ודיבר עם הפקידה הזועפת.. היא קראה לנו שוב.. נתנה לנו חותמת ועיקמה את הפרצוף.. אז קיבלנו אישור שהיה.. 

אבל [: את הטיסה בכל זאת פספסנו.. וזאת הייתהההתחלה של שנה מופלאה בארה"ב

השאירו תגובה

קבלו עדכונים לפוסטים חדשים | קבלו עדכונים לתגובות

- Copyright © Utour - מספרים וזוכים - פורטל UTOUR 2015