פורסם ע"י : Utour יום ראשון, 21 ביוני 2015


אבודים בטוקיו - גרסת המציאות! ליפן טסתי בהחלטה של רגע, עם בחור שהכרתי בארץ. ארזנו מזוודות והרבה חלומות בדרך לארץ השמש העולה. לאחר שנחתנו בשדה התעופה נריטה, עלינו על הרכבת לטוקיו.

ראינו שיש אופציה לקרון מעשנים והבחור, מעשן, שמח מאוד שיכול לעשן בדרך. קנינו כרטיס לקרון הזה. כמו כל דבר
ביפן, גם הרכבת מסודרת מאוד ויש בתחילת הקרון מקום ייעודי לכבודה.

שמנו את כל הציוד שלנו והתיישבנו. אחרי חמש דקות בקרון עם 100 יפנים שמעשנים בשרשרת, הבנתי שמישהו עשה טעות פטלית בתכנון, ובקרון, אין אפילו חלון אחד לאוורור. אני, לשעבר חולת אסטמה, מרגישה את הקנה נסגר, הולכת ונחנקת. קמנו ועברנו לקרון אחר, משאירים את הכבודה, במקומה. לאחר רבע שעה של נסיעה קסומה, כשנופי יפן נגלים אלינו מהחלון, צפינו מהחלון בבלתי אפשרי קורה - הרכבת הגיעה למזלג.

כן, אנחנו פנינו ימינה בעודנו צופים בקרון עם המזוודות שלנו - פונה שמאלה!!! בתחנה הבאה ירדנו, מנסים, בהיסטריה קלה (בכל זאת טסנו לחצי שנה, חיים שלמים היו במזוודות שלנו), להסביר לסדרנים, שלא מבינים מילה אנגלית ואנחנו לא מבינים מילה יפנית מה קרה (ברור שהיה לנו שיחון - במזוודה!!!). 

אחרי המתנה של שעות ארוכות בתחנה, שעד היום אינני יודעת אפילו את שמה, סדרן חמור סבר עוטה כפפות לבנות - הגיש לנו את המזוודות + מבט שאומר "הגאג'ינים (זרים, לא יפנים) המשוגעים האלו"... אני יכולה להישבע שהן היו נקיות ומסודרות יותר ממה שהן היו כשהנחנו אותן במקום.

עד היום אני לא יודעת איפה הן טיילו, !השובבות, אבל מה שבטוח, נראה שהן נהנו

השאירו תגובה

קבלו עדכונים לפוסטים חדשים | קבלו עדכונים לתגובות

- Copyright © Utour - מספרים וזוכים - פורטל UTOUR 2015