פורסם ע"י : Utour יום חמישי, 25 ביוני 2015


מאת: יפית פורת


הטיול שמבחנתי היה נחשב לחוויתי היה הודו -תאילנד בעצם הכל התחיל ממקום שבו היה לי זוגיות נפלאה ..קרו דברים בדרך: הוא טס לבד הבן זוג למרות שהציע לי לבוא איתו אני סירבתי מכל מיני סיבות..אבל אחרי 3 חודשים של געגועים לא הפסקתי לחשוב עליו נחנקתי מרוב אהבה וגעגועים וזה הוביל אותי לחווית הטיסה העצמאית הראשונה שלי.


עולה למטוס ואז כעבור מספר שעות מוצאת את עצמי בהודו עם כמיהה גדולה לפגוש את בן זוגי לשעבר אחרי 3 חודשים ומשהו שלא ראינו אחד את השני וכשנפשנו היה אושר אמיתי ..ואז עשינו את החוויה ביחד טיילנו בהודו ..ורצינו לנדוד לאיזה אי ואז איזה הודי אחד כל הזמן מילמל לנו שם שלא כדי ומסוכן והוריקן ורעידת אדמה ..ולא הבנתי מה קורה כאן..אבל הבנתי מדבריו שמשהו לא בסדר קורה ..הלכנו לאינטרנט וגילנו שמתרחש אסון הצונמי בהחלק מהחופים..בתוך
תוכי פחדתי גם שאנחנו נסבול מהצונמי באיזו שהיא צורה..לאחר שנודה לנו על זה התקשרנו להורים ההורים היו מאוד מבוהלים ..יש לציין שזו הייתה חוויה מפחידה לדעת שבזמן שאנחנו נמצאתים באיזה אי בהודו וחשבנו ללכת לאי אחר שבו מתרחש או התרחש אסון צונמי..

מכאן לשם בסוף לא נסענו חכינו שהעניינים ירגעו ואז המשכנו את הטיול שלנו בהודו בין החופים והערים ..יש לציין שהתרבות שונה ומשונה יש להודים הרבה מה ללמוד בעיקר סבלנות שאין להם מי זה בכלל. למדתי מהודו שאסור לבוא לשם מפונקים .. כי כשרוצים מים חמים צריך לקנות דלי עם מים חמים כי אין להם בויילר , והאוטובוסים שלהם ממש לא כמו של האוטובסים בארץ אצלנו האוטובוסים מרופדים ונעים ..בהודו האוטובוס לא מרופד אתה יושב על ברזלים ולא רק זה שמתמודדים עם אלפי נדחפים לאוטובוסים ..לא כמו בארץ ילדים טובים מחכים בסבלנות שיגיע תורם לעלות לאוטובוס ..והחוויה של לאכול עם הידים ולא עם סכום די נפוץ שם.. אחרי חודש חוויתי בהודו טסנו לתאילנד .. והיה טיול ג'יפים חוויתי , והיינו גם בשוק הצף ..ואיזה משונה שהתאלינדים לא מפחדים לחצות מעברי חציה כשהכבישים לא רגועים..

מה שאוכל להגיד לגבי הודו שהנופים שם עוצרי נשימה במיוחד בחופים שלהם כל צבעי הקשת ..פשוט עולם אחר עולם של צבעים ..שלא רואים אותם בשקיעה הישראלית .. לדבר עם התאילנדים הסקרנים המקומיים ..שלמדו להתנהג כמו הישראלים בערך שזה יוצא דיי משעשע .. גם חווית רכיבה על הפילים זה משהו לא מעולם הזה .. להתנסות באכילת מאכלי ים -דגים - תמנון- סרטן וכאלה ...פשוט חוויה לא מהעולם הזה אין ספק! בחופי תאילנד ראינו סרטנים לבנים קטנים שלא הצלחנו לתפוס ואיזה ילד תאילנדי תפס לנו את הסרטן הקטן צילמנו אותו חקרנו אותו קצת ושחררנו לחופשי :) הטיול הזה נגמר בסוף קצת עצוב כשחזרתי לארץ נפרדנו אני והבן זוג... 

השאירו תגובה

קבלו עדכונים לפוסטים חדשים | קבלו עדכונים לתגובות

- Copyright © Utour - מספרים וזוכים - פורטל UTOUR 2015