פורסם ע"י : Utour יום שישי, 26 ביוני 2015


מאת: נטע ארמה

לפני כמה שנים הייתי נגנית חצוצרה בלהקת אירועים. היינו מופיעים המון בחו"ל. באחת הנסיעות, קרה לנו מקרה מוזר. טסנו להופעה גדולה באנגליה.

לאחר הנחיתה ומעבר הדרכונים בשדה, לקחתי את המזוודה שלי וחיכיתי לשאר חברי הלהקה שיצטרפו אלי. לאחר 20 דקות כשאף אחד מהם לא הגיע, התחלתי להבין שמשהו לא בסדר. לקחתי את המזוודה שלי ועליתי חזרה לאזור ביקורת הדרכונים , לפתא אני רואה את מנהל הלהקה שלי יחד עם שוטר אנגלי, מצביעים עלי וקוראים לי לבוא. כשהגעתי, מנהל הלהקה שלי הסביר שעצרו את כל חברי הלהקה לבירור בנוגע לויזה ושזה בטח יקח רק כמה דקות.

נרגעתי והתחלתי לאכול קצת מהשוקולדים של הדיוטי פרי. לאחר תחקור ארוך שעשו למנהל הלהקה, הודיעו לנו שהפכנו לעבריינים בפוטנציה! מיד קישטו לנו את הדרכון בחותמת לא סימטרית , לקחו לנו את הטלפונים , כלי הנגינה וכל הציוד האישי והכניסו את כולנו לחדר מעצר חשוך שבו שהו כבר קבוצה של אנשים מדוכאים, חלקם מכוסים במה שנראה כמו נייר כסף ענק. אמר השוטר בחביבות וחילק גם לנו את השמיכות המוזרות. עייפים, ללא מוצא, התחלנו מיד לצעוק "here , take this" ."אמא שלי הולכת להרוג אותי" הצהרתי בדאגה ולהתיח האשמות במנהל הלהקה ואיימנו בהתפטרותינו.

לאחר שמיצינו את זה, התכסנו בניירות הכסף שקיבלנו והלכנו לישון. הרגשתי כמו תפו"א לפני בישול... לאחר 12 שעות העירו את כולנו וכל אחד בתורו נכנס לחדרון קטן , שהיה בתוך החדר מעצר, צלמו אותנו (פוטו רצח) ולקחו טביעות אצבעות.

כעבור 24 שעות של קצת שינה , כעס, ומרמור על כך שלא אראה את לונדון בשנים הקרובות (הודיעו לנו בחגיגיות שבכל פעם שנרצה לחצות את גבולות אנגליה , נאלץ לעבור חתיכת פרוצדורה .בשגרירות במדינתינו), שחררו אותנו , בליווי שוטרים עד למטוס חזרה ארצה. וכך יצא שכף רגלי דרכה בלונדון אך לעולם לא יצא לי לבקר בה.

השאירו תגובה

קבלו עדכונים לפוסטים חדשים | קבלו עדכונים לתגובות

- Copyright © Utour - מספרים וזוכים - פורטל UTOUR 2015