פורסם ע"י : Utour יום רביעי, 29 ביולי 2015מאת: עירית בלסר

מה שמיוחד בחוויה המשפחתית יוצאת הדופן שלנו היא שהחוויה כבר הייתה מראש בתכנון שלנו כשנועה - בתנו הבכורה נולדה (לפני 12 שנה).

אחריי ציפייה ממושכת - הגענו לרגע המיוחל:
ידענו שכשהיא תגיע למצוות אנחנו נעשה לה טיול מיוחד שהיא לא תשכח כל חייה! וכך במשך 12 שנה שמענו, ראינו, אספנו המלצות, טיפים, הצטיידנו במפות, רשימת אתרים, מוזיאונים, מקומות מפורסמים ומומלצים ועוד ועוד... ובחודש יולי האחרון יצאנו לדרך והגשמנו את החלום . ב 2/7/13 טסנו לחלקה המזרחי של ארה"ב שם שכרנו קראוון גדול המותאם למשפחתנו הורים+ 3 ילדים ותינוק בן שנה וחצי) שאיתו טיילנו במשך יותר מחודש .


אקשן באונייה:
היינו במקומות קסומים כמו פארק אקדיה, וושינגטון, סיילם, הר וושינגטון, מפלי הניאגרה שאותם לעולם לא אשכח איך עלינו לאונייה עם מעילי רוח כחולים שחילקו לנו בכניסה לאונייה, והתקרבנו למפלים והרוח והמים השפריצו על הפנים, כל זה לא מנע מבעלי להוציא את המצלמה שלו ולצלם את הפלא הקסום הזה, 
מה שיותר מאוחר התברר כטעות כי חדרו למצלמה אדי מים למרות שבעלי כיסה בכמה שכבות; כשממש התקרבנו למפלים הרוח החזקה העיפה לו את המשקפיים ישר לאונייה (למזלנו) והילדים שלי התחילו לקרוא לעבר האנשים שבמקרה לא יזוזו וידרכו על המשקפיים, המפליגים לא הבינו למה הילדים הקטנים שלי עוצרים אותם ומחפשים ברצפה. חלקם נבהלו וצעקו חשבו שאולי יש נחש באונייה.

סיכום החוויה האישית שלי... 
אני החזקתי את התינוק שלנו לכן לא יכולתי לעזור בחיפוש, אחרי בערך 5 דקות שנמשכו כמו נצח נמצאה האבדה להפתעתנו שלמה. סוף טוב הכל טוב. אחרי 3 שבועות קסומים החזרנו את הקראוון וטסנו לשבועיים לאורלנדו לדיסניוורלד - חלום של כל ילד וילדה וביננו גם של כל הורה. הלינה במלון דיסני היא חוויה בפני עצמה, שם כולם נסיכים ונסיכות, מלכים ומלכות. ואני אומרת, לא חשוב לאן נלך ולא חשוב מה נעשה העיקר לעשות זאת ביחד, לבלות כולנו, כל המשפחה יחד. הטיול קירב והעצים את הקשר המשפחתי בו בילינו מעל חודש שלם, לקחת פסק זמן מהעבודה ולבלות עם הילדים משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות אין (: ...לזה מחיר פשוט אין! אחרי טיול משפחתי כזה כולנו יצאנו עם חוויות מיוחדות רבות ועם טעם של עוד.
השאירו תגובה

קבלו עדכונים לפוסטים חדשים | קבלו עדכונים לתגובות

- Copyright © Utour - מספרים וזוכים - פורטל UTOUR 2015