פורסם ע"י : Utour יום שני, 27 ביולי 2015


מאת: תומר סער

במהלך מסעותיי בארה"ב, יצא לי להיות בניו אורלינס במהלך פסטיבל המרדי גרא שמתרחש שם. מי שמכיר את האיזור יודע שבתקופה הזאת נמשכים לשם הרבה טיפוסים מפוקפקים..רמאים, נוכלים, חברים בארגוני פשיעה וכיו"ב.

מחפש שותף למשחק קלפים
אחד הדברים שאני נוהג לעשות במהלך הטיולים שלי הוא למצוא אנשים ולערוך עימם טורנירי קלפים על סכומים די משמעותיים הואיל ואני די טוב במשחקי קלפים. אין ספק שאת מה שקרה במשחק הקלפים שלי בניו אורלינס לעולם לא אשכח. במהלך חיפושי אחר פרטנרים למשחק קלפים פגשתי בחורה בשם קטי שהמליצה לי על מקום שבו מתרחשים משחקים על סכומים גבוהים. בתום לב הלכתי לשם. הסתבר שהמקום שאליו היא שלחה אותי היה בבק דור של אחד המקומות האפלוליים ביותר בניו אורלינס. התלבטתי כמה שניות אם להיכנס ובסוף החלטתי ללכת על זה. כשנכנסתי למקום הטיפוסים שם נראו מוזרים למדי. חבר'ה מקועקעים שנראים כאילו שיצאו מתוך סרט פשע.

איומים באקדח
הם ביקשו מממני לשים את הכסף על השולחן. שמתי $2000 והתחלנו לשחק. תוך כמה שעות הרווחתי סכום גדול והחלטתי לעזוב. הפרט הקטן והחשוב שלא שמתי לב אליו זה שבמשחק הקלפים הזה מעורב חלק חולני ואפלולי. על מי שמרוויח את סכום הכסף הגדול ביותר בערב מסוים לשחק כפול או כלום במשחק חולני שנקרא 'רולטה רוסית'. במשחק לוקחים אקדח תופי ומכניסים לתוכו כדור בודד. לאחר מכן מצמידים אותו לראש של המשתתף. אם האקדח יורה כדור, הפסדת את כל הכסף ואתה מת. אם האקדח לא יורה, לקחת כפול כסף.

הרווחתי את החיים שלי
אחד ממנהלי המשחק הכניס כדור בודד לאקדח ושם אותו על ראשי. ניסיתי להתנגד.. טענתי שלא ידעתי שזה חלק מהמשחק, אך לא היה טעם להתווכח עם הטיפוסים ההם. התמלאתי זיעה והשניות שעברו במהלך הזמן שהרובה היה על ראשי דמו לנצח. הוא סחט את ההדק והכדור לא נורה. ניצחתי וניצלתי. יצאתי עם $20,000 מהמקור החולני ההוא. הייתי המום וברחתי בריצה משם. לקחתי מונית לשדה התעופה וברחתי משם עם הכרטיס הראשון שיכולתי לקנות בדלפק הטיסה.

השאירו תגובה

קבלו עדכונים לפוסטים חדשים | קבלו עדכונים לתגובות

- Copyright © Utour - מספרים וזוכים - פורטל UTOUR 2015